INFO

Cześć i czołem!

Z tej strony Karolina, jestem osobą odpowiedzialną za istnienie tego miejsca w sieci. Stanowi ono 
przestrzeń opiniotwórczą i pracownię artystyczną w jednym. Bloga prowadzę wyłącznie dla własnej przyjemności – lubię pisać i komentować otaczającą mnie rzeczywistość, daje mi to satysfakcje i pozwala na pewien rodzaj ekspresji. Jeśli interesuje Cię podłoże biograficzne tego miejsca, to serdecznie zapraszam do opisu poniżej ;) 


O mnie

Karolina, lat dwadzieścia. Jestem studentką komunikacji wizerunkowej ze specjalnością brandingową, prywatnie zaś fanatyczką tatuaży – obecnie posiadam trzy, ale kolekcja wciąż się powiększa. 

Cenię sobie podróże – zwłaszcza te skierowane w stronę Rzymu, Wenecji i Madery, jednak rodzima Warszawa i Wrocław także znajdą miejsce w moim sercu. Jestem miłośniczką filmów Woody’ego Allena, książek Remigiusza Mroza Jo Nesbo, a także muzyki Imagine Dragons, Oh wonder oraz Damiena Rice

Uwielbiam teatr, jazz i literaturę faktu - zwłaszcza reportaże. Fascynuje mnie tematyka dyskursów oraz coachingu, projektowania życia, organizacji i produktywności - wszystko, co prowadzi w stronę samorozwoju. Moją pasją jest sport: trenuję sztuki walki, a amatorsko uprawiam joggę. Słowem; nie wyobrażam sobie życia pozbawionego aktywności fizycznej. 

Przyglądając się powszechnym preferencją można uznać mnie za osobę niedostosowaną społecznie, gdyż mam słabość do hip-hopu, Pokolenia Ikea i filmów Vegi, a przy tym kompletnie nie czuję Gwiezdnych Wojen, twórczości Tolkiena i nadal nie obejrzałam Titanica. Podobno za tego typu wyznanie może grozić ostracyzm, więc za nim zaczniesz lekturę bloga wolałam uprzedzić ;)

Wizja bloga

Jak wspomniałam na początku, blog to moja pracownia artystyczna oraz przestrzeń opiniotwórcza  w jednym. Miejsce tworzone z przyjemnością i dla przyjemności w związku z czym jest naturalne i zgodne z tym co wyznaję. Blog to moja własna definicja świata, o której z przyjemnością Ci opowiem poprzez publikowane wpisy.

Na stronie znajdziesz treści, które internet definiuje słowem lifestyle. Pierwotnie skupiałam się na tworzeniu felietonów i recenzji, jednak oprócz tematów kulturalnych znajdziesz tu także lekkie wpisy poświęcone urodzie, aktywności fizycznejpodróżom czy „zwykłej” codzienności.

Warte uwagi 
☞ Dom babci


Znajdź mnie

 definiuje.kontakt@gmail.com

☞ Fanpage ☞ Instagram ☞ Bloglovin 
☞ Pinterest ☞ Filmweb ☞ Lubimyczytać


Dzięki za odwiedziny :)

zBLOGowani.pl

Subscribe