INFO

Cześć i czołem!

Z tej strony Karolina, twórczyni bloga Definiuję. Witam serdecznie w zakładce, której zadaniem jest przybliżenie mojej osoby, tematyki oraz wizji tego miejsca. Zapraszam do lektury! 


O mnie

Mam na imię Karolina i jestem dwudziestoletnią studentką komunikacji wizerunkowej ze specjalnością brandingową. 

Moją słabością są podróże – zwłaszcza te skierowane w stronę Rzymu, Wenecji i Madery, jednak rodzima Warszawa i Wrocław także znajdą miejsce w moim sercu. Jestem miłośniczką filmów Woody’ego Allena, książek Remigiusza Mroza Jo Nesbo, a także muzyki Imagine Dragons, Oh wonder oraz Damiena Rice. Uwielbiam teatr, jazz i literaturę faktu - zwłaszcza reportaże. 

Niezwykle podoba mi się filozofia slow life, w zgodzie z którą uczę się żyć. Fascynuje mnie tematyka dyskursów oraz coachingu, projektowania życia, organizacji i produktywności - wszystko, co prowadzi w stronę samorozwoju. 

Moją pasją jest sport: od pewnego czasu trenuję sztuki walki, zaś amatorsko uprawiam joggę. Dziś już nie wyobrażam sobie życia pozbawionego aktywności fizycznej.

A ponadto posiadam niezwykle uroczego psa imieniem Leon, trzy tatuaże, oraz słabość do zielonej herbaty, czekolady z orzechami i tego specyficznego uczucia powstającego w trakcie startu samolotu.

Wizja bloga

Blog to moja przestrzeń opiniotwórcza i pracownia artystyczna w jednym. Pierwsza strona internetowa powstała wiele lat temu, każde kolejny miejsce ewoluowało i dorastało razem ze mną, aż dotarliśmy do dnia dzisiejszego w formie jaką obecnie widzisz. Blog to definicja świata kreowana przez młodą kobietę zafascynowaną otaczającym ją światem.

Na stronie znajdziesz treści, które internet definiuje słowem lifestyle. Pierwotnie skupiałam się na tworzeniu felietonów i recenzji, jednak oprócz tematów kulturalnych znajdziesz tu także lekkie wpisy poświęcone urodzie, aktywności fizycznej czy zwykłej codzienności. Nie zabraknie również relacji z bliskich i tych nieco dalszych podróży


Warte uwagi

Mam nadzieję, że pojawiające się artykuły przypadną Ci do gustu. Gdybyś chciał(a) przeczytać o czymś co szczególnie Cię interesuje – w tematyce utrzymanej na blogu – a o czym jeszcze nie miałam okazji pisać, zawsze możesz przesłać do mnie wiadomość mailową. Póki co pozwól, że przedstawię Ci listę kilku lubianych przez czytelników wpisów: 
☞ Dom babci


Znajdź mnie

 definiuje.kontakt@gmail.com

☞ Fanpage

☞ Instagram


☞ Pinterest

☞ Filmweb
Dzięki za odwiedziny, nie zapomnij zostawić komentarza – to istotna część tej strony :)

zBLOGowani.pl

Subscribe